Yorumlar

F*****

25 Nisan 2022

Alihan beye ilk gitme sebebim kalçamda oluşan kas yırtığı ile ilgiliydi belimden bacağıma vuran ağrılarım sebebiyle yaşam kalitem düşmüştü bana laparoskopi ameliyatıyla bu problemlerimin geçeceğini çok güzel izah etti.Ameliyat sonrası çok rahat ağrısız bir süreç geçirdim.Hocama ve ekibine çok teşekkür ederim. İyi ki Alihan beyi tanımışım ve güvenmişim.Çok ilgili ve bilgili yolunuz açık başarılarınız daim olsun

O*****

22 Nisan 2022

Yıllardır acısını çektiğim doğuştan olan dar kanal ameliyatımı birçok doktor kabul etmezken , ameliyatımın ertesi günü yürüyerek hastaneden çıktım ,1 ay sonra işime çok sağlıklı olarak döndüm. Allah razı olsun gerçekten hayat kalitem değişti ayaklarımdaki uyuşmalar yok oldu. Özellikle ameliyat sonrası ilgileri ve takipleri hiç bitmedi. Ben unutsam bile hala soruyorlar durumunuz nasıl diye. Bı ilgi çok çok önemli. Alihan Bey ve Ekibine çok çok teşekkür ederim. Güvenilir ve Çok ilgili bir doktorumuz.

S*****

29 Ocak 2022

Uzun süredir belimdeki ağrılar'dan ötürü yaşam kalitem düşmüştü çalışmak bir tarafa kendi doğal ihtiyaçlarımı karşılayamaz ve geceleri uyuyamaz hale gelmiştim. Bir tavsiye ile Alihan bey ile tanıştım kendisi tüm şikayetlerimi dinledi ve kapalı yöntem ile ameliyatımı yapacağını belirtti hiç tereddüt bile etmedim ameliyat oldum. Operasyon'dan sonra hiç ağrım olmadı bacağımdaki uyuşma ve belimdeki ağrı bitmişti sabahına hiç zorlanmadan kalkıp yürüdüm 4. Gün olmasına rağmen ağrılarım bitti ve çok iyiyim.

a*****

22 Aralık 2021

2019 Kasım ayında Prof. Dr. Alihan Derincek beye Adana Medline hastahanesinde boyun fıtığı teşhisi ile ameliyat oldum. Aradan geçen iki yıllık sürede şikayetlerim de bir değişiklik olmadı. Doktor ameliyatın başarılı olduğunu %5 gibi hastalarda bu durumun olabileceğini belirterek kurtulmak istediğim ilaçlara devam etmemi tavsiye etti.

m*****

26 Kasım 2021

Sayın derincek'e arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittim ve iyi ki gittim.kendine güvenen ve hastasını motive eden bi doktor. Yaptığı tam kapalı kanal daralması ve fıtık ameliyatı çok iyiydi çok şükür beni sağlığıma kavuşturdu. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim. Gözü kapalı güvenebilirsiniz.. Elleriniz dert görmesin hocam..

a*****

26 Kasım 2021

Alihan beye gidiş amacımız annemin bel fıtığı patlamış ve sinire baskı yapıyordu şiddetli ağrıları vardı. Kapalı bel fıtığı ameliyatı yaptı hocamız annemin ameliyat sonrası durumu çok iyiydi ve halen hiçbir sorun yaşamadık. Alihan beye en ufak bir sorunda kolayca ulaşılabiliyor.

M***** D*****

08 Ekim 2021

Harika bir insan, harika bir doktor. Müthiş enerjik, hep güler yüzlü ve pozitif. Kapısından hep şifayla ayrıldım. Sağ olasın güzel insan Sağlığının ve başarılarının devamını diliyorum

K***** O*****

05 Ağustos 2021

Bir trafik kazasız sonrasından oluşan kırık İçin gittim. Hasta’ya yaklaşımı, sorulan bütün sorulara net açıklamalar yapması. Bütün alternatif tedavi yöntemlerini anlatması. Konusuna Hakimiyet ve hangi tedavinin nasıl sonuçlar verebileceği konusunda açıklama yapması. En önemlisi de mesleki etik ilk elerine bağlılığı. Önceliğin hastasını, sağlığına kavuşturmak olması, tedavi sonrasında takip etmesi ve sizi telefondan araması muhteşem.

s*****

28 Temmuz 2021

Uzun yıllardır L4 bel fıtığım mevcut idi. Kendimce sürekli farklı çözümler üretir ve ameliyat olmaktan korkar uzaklaşırdım. Son zamanlarda sol kalçamdan başlayarak baldır diz arkası ve ayak baş parmağıma kadar inen çook şiddetli ağrı ve uyuşmalar başladı. Devamında sol ayağımın kontrolünü kaybetmeye başladım. Dayanılmaz ağrıların eşliğinde, tavsiye üzerine sayın Prof. Dr .Alihan Derincek den randevu aldım. Çok güzel bir klinik OTTO Grup" da muayene etti. Acılarımı anlayarak, beni hiç yormadan teşhisini tane tane anlattı. Ameliyat sürecini ve sonrasını anlayabileceğim sadelikte dinlediğimde, gerçekten güven duydum ve kendimi teslim ettim. Kapalı yöntem ile gerçekleştirilen bel fıtığı ameliyatım sayesinde ertesi sabah yürüyebildim. İyileşme sürecini de hiç ağrım olmadan, ameliyat öncesi gibi sürekli takibi sayesinde atlatıyorum. Alihan hocam ve ekibine sonsuz teşekkürler, hayatıma geri döndüm, motosikletime bineceğim günü bekliyorum. İyi ki varsınız.

A***** K*****

18 Haziran 2021

7 Ekim 2015 tarihinde geçirdiğim trafik kazası nedeniyle sol omuz, köprücük kemiği, sol kolda çok parçalı kırık ön kolda açık kırık, sinir kopması ve bir sürü sıkıntı nedeniyle doktor tavsiyesiyle Alihan Hocam'a 112 ile yönlendirildim. Şu an Hocam sayesinde öncelikle nefes alıyorum ve sol kolumu olabilecek en az hasarla kullanıyorum ki bu bir mucizeye eş değer. Tedavim süresince gösterdiği alaka, verdiği yüksek moralle ayrı bir yer edindi hayatımda. Her şey için sonsuz teşekkürler...

A***** K*****

04 Haziran 2021

Alihan Hocam ile 2015 tarihinde geçirdiğim ağır trafik kazası sonucunda yaşadığım ildeki doktorların aracılığıyla tanıdım. Kaza sonucunda çok parçalı kırıklar, doku kaybı, sinir kopması, kaburga kırığı, açık kırık ve hatırlayamadığım bir sürü sıkıntıya rağmen önce hayatımı sonra kolumu kurtaran sayı n hocam ve çalışma arkadaşlarına sonsuz teşekürler...

n*****

09 Mayıs 2021

İnternet den araştırıp yorumları okuyarak tereddütlerle gittik uzun zamandır yanlış tedaviler yapılan annemizin diz eklemi aşırı kireçlenme diz kemiklerinden aşınma ve bacakta şekil bozukluğu varmış artık zor yürüyor çok ağrı çekiyordu 2 ay oldu ameliyat olalı protez takıldı dize şuan çok iyi ufak tefek ağrılar var ama onlarında kalmicağını söylüyor Dr bey öyle ilgili işin ehliymişki çok şükür dedik her konuda yardımcı herzaman arayıp merak ettiğinizi sorabiliyorsunuz ne bütün çalışanlarıyla güler yüzlüler ne kadar teşekkür etsek azdır hiç tereddüt etmeyin gitmek için bende yorumlardan bulup randevu aldığım için bu yorumu yapmayı bir borç bildim kendimde Allah razı olsun hocam başarılanız daim olsun

m*****

08 Mayıs 2021

Trafik kazası sonucu üst kol (humerus) kemiğimin kırılmasıyla oluşan sinir hasarı ve buna bağlı oluşan düşük el durumundan dolayı tavsiyeler üzerine Alihan hocamla görüştüm. Kendisinin ilgili davranışarı, kendine olan güveni ve ayrıntılı bir şekilde bilgilendirmesiyle gönül rahatlığı ile ameliyat olmaya karar verdim. Parçalı kırığın arasına sıkışan ve hasar gören sinirimi ona zarar vermeden titizlikle rahatlattı. Ameliyattan kısa bir süre sonra elime kavuştum. Hastasını kendinden bile daha çok düşünen ve Kesinlikle bilgisine güvenilecek bir doktor. Onun sayesinde bu mesajı her iki elimi de kullanarak yazabiliyorum:) Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Sizin gibi insanlar iyi ki varlar.

e*****

01 Ağustos 2020

Alihan hocam, 20 temmuz da kardeşimi omurilik ile karaciğer arasında tümörden dolayı ameliyat etti. Riskli olduğu söylenilen ameliyatı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Kendisi cana yakın , başarılı bir doktor kendisine çok teşekkür ediyoruz. Ameliyat sonrası telefonla bizi arayarak kardeşimin durumunu sorması hastasıyla ilgilenmesi de Çok hoş bir davranış oldu. Adana Özel Medline Hastanesi'nde ameliyatı yaptırdık .Kardeşim 16 yaşındaydı sağ ayağında özellikle geceleri ağrı sızı oluyordu bunun üzerine doktorlara başvurduk mr ve tomografi sonucunda osteokondrom a benzer bir tümör olduğu söylendi bunun alınmasının gerekli olduğu ve riskli bir ameliyat olduğu söylendi. Başka bir doktorun tavsiyesiyle Adana da Alihan hocam ı bulduk ve memnun kaldık sağolsun .Rabbim hasta olanlara şifa versin .Hepimize geçmiş olsun.

O***** E*****

21 Temmuz 2020

Alihan hocam, güler yüzünüz, güvenilirliğiniz ve fark yaratan mesleki bilginizle hastalarınızı sağlığına kavuşturacağınız yeni yeriniz Hayırlı Olsun...

N***** M***** M*****i

21 Haziran 2020

Gerçekten ilgili ve işinde iyi hocalara sahip bir merkez. Tavsiye ederim

B***** A***** B*****os

21 Haziran 2020

Alihan Hoca nın, oğlumun tedavisinde ki göstermiş olduğu çabadan ve içtenlikten çok memnun kaldık. Teşekkür ediyorum

K***** O*****

10 Haziran 2020

Mesleki Bilgisi ve hastaları ile kurduğu iletişim ile tartışmasız zirvedeki insan. Yardım severliği ve insanlığı ile toplumda rol modeldir.

S***** D*****

09 Haziran 2020

2019 Kasım da Diz protez operasyonumuz Alihan Bey sayesinde mükemmel sonuçlandı. Gerek mesleki bilgisi gerek güleryüzü ile sayılı doktorlarımızdan Allah eksikliğini vermesin. 80 yaşında kı annemin korku dolu bakışları gitti yerini huzurlu mutlu bakışlara çeviren değerli insan iyi ki varsınız. Sol diz operasyonuna çoşkulu bir şekilde hazırız. Görüşmek Üzere . İyi çalışmalar dilerim.

z*****

27 Mayıs 2020

Hocamıza annemin kalça ve topuk kırığı sebepleriyle ilgili başvurduk. Kendisi tüm bu sorunlarımız için başarılı bir operasyon geçirip ameliyatı gerçekleştirdi. Zaten çok canayakın ve sıcakkanlı bir hekim. Bizimle gerçekten çok güzel ilgilendi. Hemen hemen her gün arayıp sordu. Koronavirüsünün tam yaygınlaşmaya başladığı zaman dilimlerinde bir sürecimiz başlamıştı çünkü ve hastaneye giriş çıkışlarımız da doğal olarak sıkıntılı oluyordu. Bu dönemlerde sağolsun kendisi bizimle çok fazla ilgilenerek memnun kalmamızı sağladı.

s....

26 Mayıs 2020

Ayağımın çok ağrıması üzerine Alihan Bey'e danışmıştım. Bel fıtığıyla ilgili bir sorun olduğunu tetkikleri sonucunda bana aktararak tedavime başladık. 2 kere ameliyat süreci geçirdim kendisiyle ve bunlar çok da memnun kaldığım süreçler oldu. Bana kalırsa kendisi çok iyi bir doktor, en başta çok güleryüzlü bir hekim. Sevecen bir insan olduğu da aşikar. Tekrar ziyaretine gelmeyi düşünüyorum aslında. Şimdi sayesinde ağrılarım devam etmiyor. 2. ameliyatımdan sonra hepsi kesildi. Sadece çok hareketli biri olduğum için ve gün içerisinde fazla eğilip kalktığım için (ki Alihan Bey bu konuda beni uyarmıştı; ''Dikkat edin lütfen.'' diye) bel ağrısı çekmekteyim ara sıra. Fakat fıtıkla ilgili bir sorun değil bu, dediğim gibi hareketli olduğum ve laf dinlemediğim için bunları yaşıyorum. Sonuç olarak bence doktorumuz gayet iyi biri, hastalarına karşı saygılı ve sevecen yaklaşıyor. Gayet mükemmel..

y*****

25 Mayıs 2020

Koksiks kemik kırılmasından ötürü başvurduğum Prof. Dr. Alihan Derincek hocamızla çok güzel bir tedavi süreci geçirdim. Kendisi çok ilgili bir hekim. Süreci ve tüm olguları bana uzun uzun anlattı. Bu tedavinin uzun süreceğini, bununla ilgili sebepleri açıkladı. Bence işinin ehli bir hekim kendisi. Tedavi ettiği yetmezmiş gibi beni fizyoterapiste dahi yönlendirdi. Operasyon sürecim gayet güzel ilerliyor, hala daha bu olguyla ilgili tedavime kendisiyle beraber memnun şekilde devam ediyorum.

m*****

22 Mayıs 2020

Alihan Hoca'ya daha önce de muayene olmuştuk.Çok iyi bir hekim.Gerek hastayla iletişimi gerekse ameliyat öncesi sürecin planlanması hakkında detaylı bilgi vermesi güzel.Ameliyat sonrası takibi,hastasıyla olan şahsi ilişkileri,hastaya moral vermesi ile yaptığı işte uzman olduğuna dair çok olumlu çıktılar verdi.Annemin sol diz protez ameliyatını yaptı.Annemin hayata bakışı değişti.Çok rahat yürüyori daha mutlu oldu.Herkese Alihan Hoca'yı tavsiye ediyor, başka doktora gitmeyin diyor.

z*****

15 Mayıs 2020

Dizimdeki ağrı ve şişlik sorunlarım hakkında danıştığım Alihan Bey'in muayeneleri sonrasında ödem olgusu olduğu ortaya çıktı ve tedavimize bu şekilde kendisiyle. başladık. Önce MR'a alındım bununla ilgili tetkikler gerçekleştirildi ve daha sonrasında ameliyat sürecine dahil oldum. Daha önceden belimden ameliyat olduğum ve platinlerim de olduğu için dizime platin takmak istemedi. (yaşımın da bunun için genç olduğunu söyledi) Dizimdeki ödemleri alarak kireçleri temizledi. Daha sonrasındaki süreçte güçlendirmek adına PRP tedavisine başlayacağını söyledi fakat araya bu virüs olgusu girdiği için henüz onunla ilgili görüşmeye başlayamadık. Şu anda yürümemde herhangi bir sıkıntı yok gayet memnun bir şekilde hayatıma devam ediyorum. Ne şişkinlik ne de ağrı hissediyorum. Bana kalırsa Alihan Bey bu anlamda çok başarılı bir hekim, gelinim de ayrıca kendisine ameliyat oldu. Ailecek çok memnun kaldığımız biridir kendisi.

A***** G*****

21 Nisan 2020

Çok güvenilir ve iyi doktor. Kesinlikle tavsiye ederim.

e*****

03 Temmuz 2019

Annemin yürümekte zorlandığı ve hayat standarti düştüğü için ziyaret ettik,vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda 2 dizini birden ameliyat ettirmeye karar verdik , 3,5 saat ameliyattan sonra yeni diz protezleri takıldı, su an hicbir problem yok ,sagligina kavustu,konusunda çok başarılı, başarılarının devamını dilerim, gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir doktor

G***** B*****

08 Mayıs 2019

Sayın Derincek hastasına güven veren ilgili ve alanında çok başaralı olması sebebiyle 6 hafta önce öçb ameliyatım için kendisini tercih ettim şuan da çok iyiyim kendisi hastalarıyla çok ilgili ve alanında çok başaralı herkese tavsiye ederim geçmiş olsun teşekkürler..

b*****

11 Mart 2019

Öçb ameliytı öncesi çok araştırma yaptım sayın Derincek gerek hasta ilişkisi gerekse tecrübesi insana güven veriyor ameliyat olalı 6 hafta bitti şuan da hiç bir sıkıntım yok fizyoterapistlerim ameliyat olduğumu söylediğimde görene kadar inanmamışlardı bile.. herkese geçmiş olsun

h*****

17 Aralık 2018

2 yıl oldu ameliyat olalı.Dizime protez takıldı,diğer dizime de bir süre sonra takılacak.Cildime PRP de yaptı Alihan Hoca, ben çok memnun kaldım.4-5 yıldır hastasıyım, çok memnunum. Allah razı olsun Alihan Bey'den.Bir rahatsızlığım olduğunda tekrar kendisine soruyorum.Benim vücudumda enfeksiyon olduğu için hem takibimi hem de tüm rahatsızlığımı kendileri takip ediyor .Çok inceliyor rahatsızlıklarımı,hastasıyla birebir ilgileniyor.Şu anda da her zaman bir rahatsızlığım olduğunda kendilerine soruyorum.Bir rahatsızlığım olduğunda kendisine soruyorum. Beni yönlendiriyor,gerekenleri söylüyor,tanıdıkları doktorlara yönlendiriyor.Ben de onun fikirlerine saygı duyuyorum.

t*****

17 Aralık 2018

Kızım için yapmış olduğu tedavilerin başarılı sonuçlarıyla her zaman mutlu olduk,sevinçli olduk.Skolyozdan kızım 2 kez ameliyat oldu.Tedavimiz devam ediyor.Alihan Bey'in sayesinde kızım kurtuldu.Hem kişisel bilgisinden hemde mesleki bilgisinden çok faydalandık,faydasını gördük.

h*****

14 Aralık 2018

Doktorumuzdan memnunum.Farklı bir profesör hocamızın tavsiyesi üzerine gittik.Annem ameliyat oldu.Bir dizine protez takıldı, daha sonra memnun kaldığımız için diğer dize de takıldı.Kontrollerimiz devam etmekte.Doktorumuz ilgisinden çok memnun kaldık.Ameliyat sonrasında da 2-3 kez yanımıza geldi, kontrol etti annemi.İlgili bir doktor.

d*****

14 Aralık 2018

Benim belim kırılmıştı 2 kez ameliyat oldum Alihan Bey'e omurgamda kırık vardı.2 yerden ameliyat oldum.Her 2 ameliyatımdan 3'er gün hastanede kaldım.Güler yüzlü,hastasıyla çok ilgili,dinlemesini biliyor,sorularıma cevap veriyor.Benim için çok değerli bir hocam.Böyle bir hocaya her zaman ihtiyacımız var.

h*****

13 Aralık 2018

Alihan hocamın hayattaki en büyük şansım olduğunu düşünüyorum.Skolyoz ameliyatı oldum.İyi ki varsınız hocam, iyi ki tanımışım sizi.Sayenizde sağlığıma kavuştum.

ö*****

12 Aralık 2018

Sağ ön diz çapraz bağ ameliyatı oldum Alihan Bey'e.Hastanenin girişinden çıkışına kadar memnun kaldım.Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası ilgi ve alakalıydı.Kontrollerim devam etmekte.Alihan Bey'i beni arayarak nasıl olduğum hakkında soruyor,beni takip ediyor.

m*****

11 Aralık 2018

Alihan Bey'den çok çok memnun kaldık.Gerek doktor olması gerekse insancıl yaklaşımı bizi memnun etti.Hasta,doktor ilişkisi çok çok iyi. Yakınlarıma da tavsiye ettim.Önceliği sağlık olan bir insan.Kızımın skolyoz ameliyatını yaptı.Kızımın kontrolleri ve tedavisi devam etmekte.Saygın bir insan.

ş*****

10 Aralık 2018

Çok iyi bir doktor.İlgisi, alakası çok fazla.Ben çok memnun kaldım.Referansla gittim.Referansım da memnun kalmıştı, ben de çok memnun kaldım.Bel fıtığı şikayetimle gittim, ameliyat oldum.Şu an gayet iyiyim Kendisine çok teşekkür ederim.

s*****

10 Aralık 2018

Doktorumuzu biz araştırarak ve yapmış olduğu ameliyatları göz önünde bulundurarak ve tecübelerine inanarak başarılarını gördüm.6 ay gözlemledim ve hocama güvenerek kızımı teslim ettim.Kızım sokolyozdan ameliyat oldu.Kızım şu an çok iyi. Her şeyden çok memnunum.Allah razı olsun.İzmir'den,İstanbul'dan,Ankara'dan tüm yakınlarımı yönlendirdim. Birkaç yakınımı da ameliyat için götürdüm. Çok da başarılı oldu,çok memnun kaldık.

F***** P*****

18 Nisan 2018

Hayatıma yaptığı dokunuşlarla bana tekrar can verdi.Çok mükkemmel bir insan ayrıyetten çok iyi bir doktor mesleğine olan sevgisi başarısının sırrı olmalı ben iyiki Alihan hoca gibi doktor ile karşılaşmışım diyorum ameliyatım ve sonrasında büyük ilgi ve sevgisi için çok teşekkür ederim

y*****

01 Haziran 2016

Slm ben yılmaz aydemir benim 40 derecelik skolyuz vardı kaç doktora gittim çok riskli ameliyat olma de ama Alihan hocaya gittim büyük bir operasyonla beni ameliyat eti benim belimdede bir çukur vardı ben yatarken belim yere deymiyordu benim hem belim düzeldi hemde o çukur Alihan hocaya çok tşk ben seni iyiki tanımışim herkese Alihan hocayı tavsiye ediyom

a*****

02 Mayıs 2016

Merhabalar ... Aynur Kavvas ben 7 Ekim 2015 tarihinde trafik kazasında ağır yaralandım. Sol kaburgada kırık , omuz ve kolumda parçalı kırıklar ile bilekte kas kaybı ile birlikte yoğun enfeksiyon vardı. Alihan Bey'e doktorların tavsiyesiyle Hatay'dan 112 ile yönlendirildim. Bu benim en büyük şansım oldu kolumun şu anda var olmasındaki payı asla yadsınamaz. En önemlisi ise doktorumun olumlu yaklaşımı moral olarak da desteğini hiç esirgememesi. Kazanın en büyük kazancı Alihan Bey'le tanışmak oldu .Her şey için Alihan Bey'e sonsuz teşekürler. ..

a*****

15 Temmuz 2014

MERHABALAR KIZIMIZ IŞILI .IN. BİR ÇOK ARASTIRMADAN SORA SAYIN ALİHAN DERİNCEKİ TERCİH EDEREK SKOLYOZ AMELİYATINA KARAR VERDİK VE DOKTORUMUZ ALİHAN DERİNCEK ÇOK UZUN VE ÇOK BAŞARILI BİR OPERASYONLA IŞILIMIZIN SKOLYOZ DAB DOLAYI OLUSAN MAĞDURİYETİNİ GİDERDİ.VE AMELİYAT ÖNCESİ VE AMELİYAT SORASI HASTAMIZI BİR AYLE BİREYİ GİBİ MOTİVE ETMESSİ İLGİ VE ALAKASINI ESİRGEMEMESİ KIZIMIZIN BU SÜRECİ DAHA KOLAY ATLATMASINDA ÇOK BÜYÜK BİR ETKEN OLDU ALİHAN DERİNCEKTEN ALLAH RAZI OLSUN DİYOR VE SAYGILARIMIZI SUNYORUZ TÜM ATAKAY AYLESİ .ADINA..SONSUZ MİNNETTARLIMIZI VE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNYORUZ..SON SÖZÜMDE BİZ ÇOK SEÇİCİYİZ HELEKİ MEVZU BAHİS SAĞLIK OLURSA AMA ALİHAN BEYE GÖZÜ KAPALI GÜVENİLEBİLİR .BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ

ş*****

22 Kasım 2013

Eylül 2009'da bir doktorun tavsiyesi ile Alihan Bey'e başvurdum.ayağımda kolumda ve kalçamda pek çok kırıklar vardı.Alihan Bey'in vermiş olduğu güven ve göstermiş olduğu güleryüz ile tedavime devam ettik.Yaklaşık olarak 2 ay öncesi kalça protezi ameliyatı oldum ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım ve şu an normal hayatıma çok rahat bir şekilde devam edebiliyorum.Sanırım Alihan Bey işinin en iyilerinden biri,mesleğinde ne kadar başarılı bir cerrah olduğuna tedavime devam ettiğim 5 yılda pek çok kez şahit oldum.Benzer problemler yaşayan herkese tavsiye edebileceğim bir doktor..

a*****

20 Ekim 2013

Adana Başkent Hastanesine bel ağrısı şikayeti ile gitmiştim. Dr. Alihan Bey'in teşhis ve tedavi yöntemlerinden çok memnun kaldım. Doktoruma güvenmek pek çok hasta gibi benim içinde çok önemlidir. Dr. Alihan Bey'in verdiği güven sayesinde hala her türlü ortopedik rahatsızlığım olduğunda (topuk dikeni, taban çökmesi, dizimde sıvı kaybı vs.) kendisine başvururum. Tavsiyemle kuzenim bel fıtığı ameliyatı oldu ve şimdi çok iyi. Dr. Alihan Bey'e çok teşekkür ederiz.

s*****

05 Mayıs 2011

BEL FITIĞINDAN ALİHAN BEYE AMELİYAT OLAN VE ÇOK ÇOK MEMNUN KALAN DAYIMIN TAVSİYESİ İLE ALİHAN BEYE GİTTİM.BENİMDE BELİM AĞRIYORDU.DAHA ÖNCE GİTTİĞİM DOKTORLAR AMELİYAT DEDİ.AMA ALİHAN BEY AMELİYATLIK BİŞE OLMADIĞINI SÖYLEDİ,BANA İLAÇLAR VE EGZERSİZ VERDİ.1 HAFTADA AĞRIDAN ESER KALMADI.BEN BU KADAR İLGİLİ,BİLGİLİ VE GÜLERYÜZLÜ DOKTOR GÖRMEDİM.ÇOK DUACISIYIM,HEPİNİZE TAVSİYE EDERİM

Yorum Yapın